Patalpų dezinfekavimas

Rūko dezinfekcinė sistema leidžia aplinkoje sunaikinti mikroorganizmus cheminėmis priemonėmis. Įleidžiant į patalpas dezinfekcinį rūką pasiekiamas kur kas efektyvesnis rezultatas, kovojant su tokiomis oro lašeliniu būdu plintančiomis infekcijomis kaip Covid-19. Patalpas galima eksploatuoti po 90 minučių, prieš eksploataciją nereikia papildomai valyti paviršių.

Kokybiškas patalpų dezinfekavimas

  • Rūko dezinfekcinė sistema – Atvykstame pagal iškvietimą operatyviam patalpų dezinfekavimui prevenciškai arba esant tikimybei, kad patalpose yra sars-cov-2 (2019-ncov) virusas.Nereikia dengti elektronikos, dokumentų, augalų ir po dezinfekavimo nereikia valyti paviršių. Dezinfekavimas labai operatyvus . Po mažiau nei 2 valandų patalpomis vėl galima naudotis.
  • Tinka visiems paviršiams – 99,99% efektyvumo, ypatingo saugumo žmogui ir dezinfekuojamai aplinkai dezinfekantu.Jo pagrindą sudaro aktyvusis chloras, juo patalpose, praėjimuose, darbo zonose, salėse, ant baldų, įrengimų ir kt. 
  • Reaguojame per 24 val. ir patalpas dezinfekuojame su dezinfekantu, pagamintu pagal pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę.Galingiausios priemonės
  • Galingiausios priemonės
    Dezinfekuojame patalpas lašeliniu būdu pagal PSO rekomenduojamą formulę pagamintais dezinfekciniais skysčiais.
  • Pažangi technika
    Visų mūsų paslaugų procesuose naudojama moderni įranga užtikrina didžiausią efektyvumą ir aukščiausią kokybę. Patirties bei darbo su profesionalia technika rezultatas – aukštas švaros ir dezinfekcijos lygis patalpose. Atsakingai naudojame išteklius bei kasmet didiname ekologiškų priemonių naudojimą, nedarydami žalos gamtai.

Rūko generatorius – tai vienas iš efektyviausių bei saugiausių patalpų dezinfekavimo būdų

Greitai veikia

Dezinfekavimas labai operatyvus . Po 90 min dezinfekcinis rūkas išsisklaido ir jau galima naudotis patalpa (malonus kvapas) arba ir greičiau, jei išvėdinama atidarius langus. 

Valo orą

Dezinfekcinių savybių turinčios medžiagos, prieš nusėsdamos ant paviršių, prieš tai ilgą laiką laikosi ore, taip jį dezinfekuodamos.

Nėra blogo kvapo

Medžiaga nepalieka blogo kvapo patalpoje, todėl nesukelia papildomo diskomforto ar nemalonių pojūčių.

Nekenksmingas žmonėms

Saugi skysčio formulė nesukelia jokių neigiamų pasekmių žmonės bei turi itin mažą tikimybę sukelti alergines reakcijas.
Apsisaugokite nuo virusų

Mums rūpi Jūsų savijauta ir sveikata, todėl esame pasiruošę užtikrinti visokeriopą patalpų išvalymo ir dezinfekavimo kokybę. Po atliktos dezinfekavimo paslaugos išrašome sertifikatą, kuriuo pažymima, kad patalpos yra saugios tolesniam jų naudojimui.
Paslaugą teikiame tiek valstybinėms įstaigoms, tiek daugiabučių namų bendrijoms, tiek verslui ar privatiems asmenims.

Galime dezinfekuoti įvairaus tipo patalpas bet kuriuo paros metu.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Krepšelyje nėra produktų.

Continue Shopping
en_USEnglish