Specialieji valymo darbai

Ilgametė patirtis ir moderni techninė bazė padėjo suburti gausią kvalifikuotų profesionalų komandą. „Cleanup“ darbuotojai su savimi turi viską, ko reikia, kad patalpų valymas būtų atliktas ne tik kokybiškai, bet ir greitai!

 

Siūlome:

  • Specialus, greito reagavimo valymas, bet kuriuo paros metu 24/7.

  • Generalinio valymo darbus.

  • Valom patalpas po remonto.

  • Fasadų ir stogų valymą

  • Darbus, reikalaujančius aukštalipių paslaugų

  • Cheminį kilimų plovimą – valymą

  • Įvairių minkštų baldų plovimą

  • Mechanizuotą grindų šveitimą

  • Grindų vaškavimą ir impregnavimą

Butų ir namų valymas

Siūlome namų/butų generalinį, dalinį, periodinį, vienkartinį namų valymą. Patalpų valymas po statybos bei remonto darbų ir t.t.

Langų valymas

Spindintys ir švarūs langai – ne tik malonumas akiai, bet ir taupymas apšvietimo sąskaita. Ar žinojote, kad apdulkėję langai mažina natūralios dienos šviesos pralaidumą, todėl kyla poreikis anksčiau įsijungti dirbtinį apšvietimą? Tad jei taupote įmonės resursus – langų valymas turėtų būti įtrauktas į jūsų įmonės rutininius švaros darbus. .

Komercinių patalpų valymas

Švarą ir tvarką jau daugybę metų padedame palaikyti įvairių tipų patalpose: tiek ofisuose, tiek ir gamybinėse ar teikiančiose medicinos paslaugas. Neapsiribojame tik vidaus darbais: galime pasiūlyti ir fasadų, langų valymo darbus, aplinkos priežiūros paslaugas, valome patalpas po remonto ar persikrausčius. Visad derinamės prie kliento poreikių, kad patalpų valymo grafikas atitiktų verslo poreikius.

Biurų valymas

Biuro patalpų valymas – paslauga, kuri padeda sukurti teigiamą įvaizdį, palaikyti švarą ir tvarką. Biuro valymas apima įrangos ir darbo vietų valymą, siurbimą, grindų valymą ir plovimą, sanitarinių patalpų (tualeto, kriauklės, pisuarų) valymą, virtuvėlių sutvarkymą, šiukšlių išnešimą ir kitus darbus, pagal jūsų biuro pobūdį.

PATALPŲ DEZINFEKAVIMAS

Profilaktinė dezinfekcija – atliekama nuolat ir yra skirta apsaugoti patalpose dirbančius žmones bei lankytojus nuo galimo infekcijos plitimo. Dezinfekciniu skysčiu plaunami ir valomi dažnai liečiami paviršiai, grindys.

TERITORIJŲ TVARKYMO DARBAI

Aplinkos tvarkymas ir priežiūra reikalauja nemažai pastangų ir laiko, kurio dažniausiai tiesiog neturime. Todėl vis daugiau įmonių, o taip pat privačių klientų aplinkos tvarkymo darbus perleidžia „CleanUp“ profesionalų komandai. Pagal jūsų pageidavimą aplinką sutvarkysime kartą arba periodiškai.

Laiko patikrintos priemonės

Netinkamai parinktos valymo priemonės gali negrįžtamai pažeisti jautresnius paviršius ar net juos sugadinti, todėl naudojame tik kruopščiai atrinktas ir sertifikuotas chemines valymo priemones, specialiai pritaikytas specialiesiems valymo darbams.

profesionalių darbuotojų komanda leidžia savo klientams pasiūlyti kokybiškas valymo paslaugas.

Mūsų kvalifikuoti valymo specialistai, parinks tinkamiausias valymo priemones.

Profesionali buitinė chemija namams​

Pažangi technika

Visų mūsų paslaugų procesuose naudojama moderni įranga užtikrina didžiausią efektyvumą ir aukščiausią kokybę. Patirties bei darbo su profesionalia technika rezultatas – aukštas švaros ir dezinfekcijos lygis patalpose. Atsakingai naudojame išteklius bei kasmet didiname ekologiškų priemonių naudojimą, nedarydami žalos gamtai.

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Krepšelyje nėra produktų.

Tęsti apsipirkimą
lt_LTLithuanian